Tervisemuuseumi Sünaps

Sünaps #25 - Mina, superorganism 2(2) - intervjuu teadlasega - Epp Songisepp

Episode Summary

Biokompetentsi Keskuse (BIoCC) teadus- ja arendusjuht Epp Songisepp räägib probiootikumidest: millised ja milleks on olemas ning mida arvesse võtta nende toidulisandina tarbimisel? Pöörame tähelepanu ka värskematele bakteritega seotud arendustele toidu- ja toidulisandite vallas.

Episode Notes

Biokompetentsi Keskuse (BIoCC) teadus- ja arendusjuht Epp Songisepp räägib probiootikumidest: milliseid ja milleks on olemas ning mida arvesse võtta nende toidulisandina tarbimisel? Pöörame tähelepanu ka värskematele bakteritega seotud arendustele toidu- ja toidulisandite vallas. Intervjuu valminus laiendamaks Tervisemuuseumi näitust "Mina, superorganism". Vestlust modereerivad muuseumi külastusjuht Kent Joosep ja näituse projektijuht Taavi Kuri.

Uuri juurde:

Sünapsile tasub kõrv peale panna, sest on plaanis kuulajaid analoogsete lugudega kostitada edaspidigi. Seni olge terved ja kohtumiseni Eesti Tervisemuuseumis!

www.tervisemuuseum.ee | Facebook | Instagram | YouTube

NB! Soovid avaldada arvamust Sünapsi seniste osade kohta ja anda seeläbi panuse sügishooaja kujunemisele? Klõpsa siia -> https://lgkyzz11wbh.typeform.com/to/xla15ZuD